DiziFilmSinema
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiziFilmSinema

Forumumuza hosgeldiniz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asi Dizisi-Senaryolar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Asi Dizisi-Senaryolar Empty
MesajKonu: Asi Dizisi-Senaryolar   Asi Dizisi-Senaryolar Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 12:51 pm

Asi: seni asla affetmeyeceğim.uzak dur benden.

Demir dinlemez ve asi nin ellerinden zorla tutar onu alır arabaya bindirir.

Asi: bu yaptığın hiç bir şeye çözüm olmaz bak bırak beni.

Asi arabadan inemez. Demir hızla arabayı sürer bir kulübeye gelmişlerdir. Aşağı inerler. Asi’yi zorla içeri sokamak istese de Asi verandada kalır.

Demir: Beni dinle.. Ben bir hata yaptım. Ne yaşadığımı sana anlatmadım. Ama seni çok seviyorum. Bu benim için çok zordu. Ben annemi kaybettiğim gibi onu da kaybedecm sandım. Büyük bir hata yaptım ve sana inanmadım. Ama sen beni beklemeyince delirdim. Bütün bunlardan sonra Ali denen o adam geldi. Sana yalan söyledi. Karışmak istemedim hayatına karışmak istemedim. Ata binmeyi de biliyor. O gece toplantıya gelmemin sebebi de bana iptal oldu demesiydi.

Asi: Bunların hiç biri o kızı açıklamıyor.

Demir: Kızın yardımıma ihtiyacı vardı hayatı tehlikede. Ben ona yardım ettim sana söylememkle yine hata yaptım. Beni affet senden başka kimse olmadı olmaycak olamaz.

Asi:Bütün bunlar için artık çok geç.

Demir: Değil herkesi her şeyi boşver evlen benimle. Bugün evlen benimle.

Asi: Ben bilmiyorum.

Demir: Beni sevmediğini söyleyebilir misin?

Asi cevap vermez.

Demir: Evlen benimle.

Asi: Evet ama bir şartla bana her şeyi anlatacaksın her zaman.

Demir: sen de bana güveneceksin her zaman.

Asi ve Demir evlenmek üzere şehre doğru yola çıkarlar.

Bu sırada Gonca’nın kanması başlamıştır. Ziya Gonca’yı kucağına alır ağlayarak hastaneye koşar. Gonca bayılmıştır. Ziya aileyi arar.

Ziya: Sakın ölme Gonca daha yeni başladık sakın beni bırakıp gitme.

Gonca baygındır.

Ziya: Seni çok seviyorum Gonca, beni bırakma.

Aslan aynı anda elinde bir demet çiçekle Leyla’nın ofisine girer.

Aslan: ben…şey… ben…

Leyla: Efendim aslan?

Aslan: Uzatamam ben lafı. Ben seni seviyorum galiba.

Leyla: Galiba mı?

Aslan: Seviyorum işte…
https://dizifilmsinema.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Asi Dizisi-Senaryolar   Asi Dizisi-Senaryolar Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 12:52 pm

İki sevgili Demir’in şehirdeki evine geldiler…Demir daha kapıdan içeri girer girmez Asi’nin dudaklarını hırsla,tutkuyla öpmeye başladı..Asi bir anda neye uğradığını şaşırsada bir müddet sonra o da alıştı ve karşılık vermeye başladı…Aynı tempoda dakikalarca sarmaş dolaş öpüştüler..Sonra kendini zorla çekebilen Asi oldu…

ASİ:Ben çok acıktım Demir

Demirde Asiden kendini zorla çekerek…

DEMİR:Gel hadi benim Asi prensesim..önce senin karnını doyuralım daha sonra yapıcakalrımıza devam edebiliriz..Hem aç aç yorulmanı istememAsi Dizisi-Senaryolar Img-grin

Demir mutfağa geçip sevgilisinin karnını doyurmak için bişeyler hazırladı..Aside bu sırada masayı hazırlıyordu…

ASİ:Hadi ama ölcem bak şimdi burda..Elinde çok yavaşmış aşkım…

DEMİR:Yemekten sonra yavaş mı değil mi gösteririm ben sana Asi Hanım..Bakalım o zamanda böyle diyebilicek misin? Hızlı olduğum konularda var yani…

ASİ: Ben yemekten sonra yatıp uyuyacağım hemen çok yorgunum….

DEMİR: Uyuyacak mısın? Ha ha çok komiksin..Bu gece sana uyku filan yok…Emin ol uykudan çok daha zevkli şeyler yapıcaz….

ASİ: Ne gibi mesela Demircim..Bir örnek verebilir misin?

DEMİR: Hay hay hemen veriyorum diyip Asiyi mutfak tezgahıyla duvarın arasına sıkıştırdı…Boynundan ve dudaklarından öpüyordu….Sonra elini tam bacağına attıkii..

ASİ:Eyvah Demir yemek yanıyorrrrrr…. santa santa
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Asi Dizisi-Senaryolar   Asi Dizisi-Senaryolar Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 12:52 pm

Demir hemen ocağın yanına gidip yemeğin altını kapadı…

DEMİR:Asi bana ne yaptığının farkında mısın? Seni her gördüğümde kontrolümü kaybediyorum…Kendime hakim olamıyorum…Daha fazla sensiz olamam ben…Geceleri senin tenine dokunmadan uyumam imkansız..Yatagımı sen doldurmadığın sürece orda uyumak benim için işkence..Bu duruma hemen bir çözüm bulmalıyız..Yoksa sonumuzdan korkuyorum..Gerekirse kaçırırım seni Asim…

ASİ: Demir sanki benim için kolay senden ayrı kalması…Ama şu an için elimizden başka ne gelebilir ki…Senin teyzenin durumu malum..Hem benimde bir süre ailemle olup onlara destek olmam lazım..Lütfen aşkım biraz daha sabredelim..

DEMİR:Bu benim için çok zor olucak ama dayanmaya çalışacağım…Hadi şimdi gel senin karnını bir güzel doyuralım..

İki sevgili birlikte yemek yemeye başladılar…Ama Demir dakika başı ara verip Asiyi öpmeye çalıştıgı için sofradan kalkmaları baya uzun sürdü…Yemekten sonra Asi masayı topladı…Demir de bu sırada içeriye bir çeki düzen verdi…İşini bitirdikten sonra mutfaga Asi’nin yanına geldi ve arkasından beline sarılıp başını Asi’nin saçlarına gömdü…Doya doya kokladı o saçları…Bir bebeği sever gibi Asi’nin saçlarını sevdi,öptü..Sonra Asiyi belinden tutup kendine doğru çevirdi..Nefesleri birbirine karışmak üzereydi…Asi Demir’in ellerini üstünde hissettikçe vücüdunda garip bir elektriklenme oluyordu…Bu yaptıklarının yanlış oldugunu bilsede Demir ona dokundukça o dahada fazlasını istiyordu….

DEMİR
:Asi çok güzelsin,…Tenin,vücudun,bakışların her şeyinle çok güzelsin…beni çıldırtıyorsun..

Demir bu sözden sonra Asinin dudakalrına doğru uzandı…Başta yavaş ama tutku dolu daha sonra ise tüm şehvetiyle Asiyi öpmeye başladı…Kucağına alıp yatak odasına doğru götürdü…Gidene kadar kaç kez durup Asisini öptü o da bilmiyordu…Odaya girince Asiyi yatagın üstüne oturttu..Önce saçlarını çözdü…Sonra yavaş yavaş ellerini okşadı….Sonra yüzünü iki elinin arasına alıp dudakalrından öpmeye başladı…Dudaklardan boyna ordan omuzlara doğru inerek hala deli gibi öpüyordu…Daha sonra Asiyi öpmeye devam edip iki eliyle gömleginin dügmelerini çözdü…Omzundan göğsüne dogru indi…

DEMİR
:Asi bebeğim,çok güzelsin…Çıldırıyorum senin için..

Daha sonra Demir Asinin eteginin fermuarını çözdü…Çoraplarını yavaş yavaş çıkardı..Artık Aside de dayanıcak güç kalmamıştı…Oda demirin gömleginin dügmelerini çözüp sevdiginin çıplak göğsünü öpmeye başladı…

ASİ:Seni çok seviyorum ve sana aşık olduğum için dünyanın en şanslı insanıyım aşkım

Demir yatakta yavaşça Asiye doğru uzandı ve her yerini öpüp okşadı…Asinin vücudunda dokunup öpmedigi yer kalmamıştı… Sabaha kadar defalarca birbirlerinin oldular…Yeni günün ıilk ışıklarıyla iki sevgili birbirlerinin kollarında uyuya kaldılar..

Yeni günün onlarına getiriceklerini bilmedenAsi Dizisi-Senaryolar Img-in_love
Admin
Admin
Admin

Asi Demiri o kızl dans ederken görünce oda ALiyele dans etmeye başLar....

Demir ise bu oLanLar karşısında hem şaşkın hem öfkeli hemde üzgündür

Sahne 1
Demir:noLuyor anLamadım??Neyden Kaçıyorsun??
Zeynep:İnan ßunu anLatması çok zor...AmA noLur bana yardım et burdan bir an önce kaçmam Lazım
Demir:Yardımmı edim ?Peki ama nasıL?
Zeynep:Beni burdan çıkarsan yeter

Ali:Asi dikkt et ayağıma basıyorsun
AsiAsi Dizisi-Senaryolar Icon_frowno ara demire ofkeyle bakmakla meşguldür..ALİYİ DUYMAZ BİLE)
ALİ:Asii...Sana diyorum
ASİ:Efendim
ALİ:Şu anda dünyanın en şanslı erkeği benim herhalde
ASİ:Neden?
ALİ:Seninle dans ettiğim için

Kerim:Karıcım bu Demir napıyor ..Bu kızda ne şimdi ..Aliye misillememi yapıyor anLamadım..BunLarın ikiside keçi
DefneAsi Dizisi-Senaryolar Icon_surprisedfff evet asiye baksana oda hemen aliyle dans etmeye başLadı

DemirAsi Dizisi-Senaryolar Icon_frowndemir kızla çıkmayı başarır)
Zeynep:Sana nasıL teşekkür etsem azdır
demirTamam...Bunda bu Kadar büyütüLcak bişi yok
Zeynep:oLurmu öLe şey sen benim hayatımı kurtardın...

AsiAsi Dizisi-Senaryolar Icon_frownDemiri ve O kızı ordan gittikLerini görünce dayanamaz oda gider)

Tam şehirden giderken demirin şehirdeki evinin ışıklarının açık olduğunu görür ve dahada öfkelenir..Tam önünden geçerken demirde çiftliğe dönmek için evin kapısını açar

Demir:Asiii
asiAsi Dizisi-Senaryolar Icon_frownDuymamazlıktan gelir ve yürümeye devam eder)
DemirAsi Dizisi-Senaryolar Icon_frownPeşinden koşup asiyi yakalar)
böle bi kça d bakışırlar

Neriman
Ayhhh...ihsan şu ali bey ne iyi çocuk siye aldığı kolyede muhteşemdi yani bayıldım
ihsan:Bence daha iLk günden böyLe pahalı hediyeLer..Ne biLim...hoş geLmiyor bana
Neriman:Aman ihsan sende ne varki oratğına hediye almış...

DemirAsi Dizisi-Senaryolar Icon_surprisedrtağınLa çok güzeL dans ediyordun
Asi:Sende yanındaki kızla....
Demir:Artık yeter asi dayanamıyorum görmüyormusun bana bunu neden yapıyorsun anlamıyorum
Asi:Benmi ben mi sana asıL sen bana bunu neden neden haaa(diyerek ağlamaya başlar koşarak gitmeye başlar)
DemirAsi Dizisi-Senaryolar Icon_frownonu sahilde bulmayı başarır)
asi:ne var ha ne neden beni rahat bırakmıyorsun
Demir:beni dinlemek zorudasın asi
asi:hayır dinLemiyeceğin sen seninm bu kararsızlığından bıktım artık
Demir:öyLemi der asiyi bir hışınla kendine çeker)GözLerime iyi bak asi bu gözLer seni üzmek istiyormu bak ve söyle der
ASİAsi Dizisi-Senaryolar Icon_lolemiiirrrr(yavş yavaş erimeye başLar)
DemirAsi Dizisi-Senaryolar Icon_frownyavaş yavaş asiyle denizin sesinde öpüşürler)
Asi:Bak kolyen hep cebimdeydi onu bir an bile yanımdan ayırmadım der
Demir:onu eğer çıakrıp bir daha takmasaydım buraLardan giderdim asii

der ve o gece demir asiyi evine bırakırrrr

sabah olmuştur

ziya:Gonca hayatım hadi kalk artık bak sabah oldu
gonca:biraz daha lütfen
ziya:hadi bakalım nazlı bebek kalk
goncauyanır yatağın içinde otururken birden bir sancı saplanır

gonca:ziya çabuk yetiş ölüyor çok ağrıyorrrr
ziya:hayatım dayan yetiştiricem seni hastaneye /(der ve goncayı kucağına alır hastaneye götürür)
tabiki herkes hastaneye koşmuştur
doktor:Korkulacak bir şey yok sadece ufak bir sancı arada olur ...birazdan gona hanımı eve götüebilirsiniz

Sarmaşık:CemaLim...kaLkkk beni aslan parçam
cemal:Sarmaşığım benimmmmAsi Dizisi-Senaryolar Happy0064
Sarmaışık:efendim cemalim
cemal:benden o kasete beş kuruş çıkmaz haberin olsun

asi:günaydın
aligünaydın
asi:bugün neLer yapıcaz
ali:dün gece neden öyle apar topar gittin
asi:boşwerr.gitmem gerekiyordu(der ve o andan asi telefonu çalar)
asi:pardon (diyip telefonu açar)
arayan demirdir

Demir:Günaydın
asi:günaydın demir
Demir:öğLen kimseye söz verme seni bir yere götürüceğim
asi:tamam
demir:SENİ SEVİYORUM!!!
ASİ:BENDE

Bu telefon konuşması aliyi çok tedirgin etmiştirrr.sinirden yüzü şekilden şekle girmiştirAsi Dizisi-Senaryolar Img-pilot

aslan:günaydın muhasip hanım
leyla:muhasip değildik hani sadece leylaydın noLDU
aslan:aman canım sizede şaka yapmaya gelmiyor
meLek:günaydın teyz
süheyla:günaydın
aslan:bugün kimseye söz vermeyin sizinle pikniğe gidicez

Hepsi nin yüzünde afif bir tebbessüm ve içlerinde bir sevin ç vardı sanki herşey yoLuna giriyordu....

demirin zeynebe bakma için eve gider

demirgünaydın..bakalım rahat edebildinmi
zeynep:hiç olmadığım kadar der ve birden içeri silahlı o adam girer

zeynep demirin arkasına saklanır tabş bu sırda aside yemek yicekleri restorana giderr fakat bekle bekle demir gelmezzzz...yine asi sinrlenmeye başlar

zeynep:bırak beni gelmicem oraya artık bıktım sizden rahat bırakın beni derr
demir:burası benim evim hemen gitmezseniz polis çarıcam der
silahlı by:eee kes be sende kim oluosund er ve demire bi el ateş eder...

demir orada kanlar içinde yere serilirrr....

ZEYNEPİ ALIP O ADAM GİTMİŞTİR

ASİ SİNİRLENİP DEMİRİN ŞİRKETİNE GELİR AMA SEKRETER EVİNE URICANI SÖLER VE EVE GİTTİĞİN DEMİR O HALDE GÖRÜR VE BU BÖLÜMDE BURDA BİTER.R...

Asi Dizisi-Senaryolar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Asi Dizisi Replikler