DiziFilmSinema
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiziFilmSinema

Forumumuza hosgeldiniz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Binbir Gece - Senaryolar

YazarMesaj
GmZ_FıRaT
asistan
GmZ_FıRaT

Binbir Gece - Senaryolar Empty
MesajKonu: Binbir Gece - Senaryolar   Binbir Gece - Senaryolar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 1:56 am

Ali Kemal:Baba ben aşık oldum.
Burhan Bey:Yine mi?Binbir Gece - Senaryolar Img-hysterical
Ali Kemal:Evet.Duyunca çok heyecanlanacaksınBinbir Gece - Senaryolar Img-meeting
Burhan Bey:Peki söyle bakiyim kimmiş bu şanslı bayan.
Ali Kemal:Paris HiltonBinbir Gece - Senaryolar Icon_angel_no2t
Burhan Bey:Ulan!!!Allah belanı versin senin.Kuşbeyinlisin senBinbir Gece - Senaryolar Img-cold
Ali Kemal:Ama baba!!!Onsuz geçen bir dakika bile ızdırap benim içinBinbir Gece - Senaryolar Img-fieYa onu bana alırsın ya da...
Burhan Bey:Ya da...
Ali Kemal:Ya da...Şehrazatı öldürürümBinbir Gece - Senaryolar Img-gun
Burhan Bey:Lannn!!!Ne diyosun sen.Edebinle otur,alırım ayağımın altına.
Ali Kemal:Baba ben ciddiyimBinbir Gece - Senaryolar Img-dirolYa Paris ya Şehrazat seçimini yap...
Burhan Bey:Ulan senin!!!Neyse bakalım bi...İstanbula geldiğinde bi yemek yeriz artıkBinbir Gece - Senaryolar Img-hysterical
Ali Kemal:İşte bu...Bu benim babam işte.Kabul edeceğini biliyordum.Aslan babam benim..........Yanlız baba bir sorun var.Ahu ne olacak?
Burhan Bey:Bişey olacağı yok.Üstüne kuma getireceksinBinbir Gece - Senaryolar Img-hysterical
Ali Kemal:Oooo...Bu daha iyi olurBinbir Gece - Senaryolar Img-icecream....Ulan oğlum...Yaşadın be Ali Kemal...Yine düştün dört ayak üstüne...

Binbir Gece - Senaryolar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Binbir Gece-Yorumlar
» Binbir Gece -Replikler